Testuj z kilkoma pozycjami seksualnymi, szczególnie tymi, które mają zwiększać możliwość poczęcia. Dość niewielu lekarzy sugeruje, że idealną pozycją przeznaczoną do poczęcia jest postawa misjonarska (mężczyzna na górze). I chociaż wielu specjalistów się nie zgadza, po Zoely prostu nie ma żadnych wad. Panie mogą również zostawiać nogi uniesione na ścianie i podnosić biodra za pomocą poduszki po stosunku, aby być dwa razy pewnym, że nasienie nie wypływa.

8. Wiele par starających się o dziecko często nie zwraca uwagi na ich umysłowy i emocjonalny stan umysłu, a to bardzo ważne, by dostać się w ciążę. Sfrustrowane samice z pewnością doświadczą trudniejszego poczęcia dziecka z powodu przejawów depresji w jej Zoely systemie. Zajęcie się objawami związanymi z depresją, brakiem równowagi psychicznej oraz stresem i lękiem jest zdecydowanie niezbędne, zanim system ciała będzie sprzyjał dojrzewaniu ciąży.

9.Jedną z najbardziej przerażających porad ciążowych jest docenienie siebie i wyluzowanie. Ciąża zostanie osiągnięta szybciej, gdy poczujesz się swobodnie i swobodnie. Zaledwie 15% par, które próbują zajść w ciążę, odnosi sukces w ciągu roku od próby. Pozostałe mogą trwać 18 miesięcy lub dłużej. Myślenie o dziecku może być trudną pracą, ale musisz być w stanie czerpać z Zoely tego radość.

Powinieneś być w stanie zaobserwować korzystne wyniki wkrótce po kilku miesiącach stosowania tych ciążowych porad.